Me aitame ehitada ilusamat Eestit hoides samas keskkonda ja inimesi.

OÜ Eesti Killustik on maavarade kaevandamise ning ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte.

Eesti Killustiku ajalugu ulatub 30 aasta taha. Ettevõtte eelkäija Põltsamaa Graniit alustas killustiku tootmisega 1990-ndate alguses Rõstla karjääris, Põltsamaa vallas. Firmale andis nime tegevuse algusaastatel põllukividest toodetud graniitkillustik.

Tänaseks on Eesti Killustik üks kõige laiema karjääride võrgustikuga paekillustiku ja liiva pakkujaid Eestis.

Paekivi on Eesti rahvuskivi, mida on kasutatud alates muinasajast ning millest on valminud nii linnused kui kirikud
Töö Raikküla paekarjääris

Ettevõtte meeskonda kuulub kuuskümmend töötajat. Meie inimesed on tõelised oma ala meistrid, pikaajaliste töötajate erialane kogemus ulatub 25 aasta taha. Meie karjääride efektiivse tegevuse tagavad praktilise kogemuse ja kutsetunnistusega mäeinsenerid.

Eesti Killustiku pae- ja liivakarjääride klientideks on peamiselt tee- ja taristuehituse ettevõtted ning betooni- ja ehitussegude tootjad, aga samuti kõik ehitusettevõtted ja eraisikud.

Eesti Killustikul on kokku 16 karjääri üle Eesti. Arendades hea maavara kvaliteediga maardlaid, on meie eesmärk maavara maksimaalselt väärindada ning pakkuda oma klientidele kvaliteetset killustikku, kruusa, liiva ja teisi täitematerjale. Loe lähemalt, kuidas tagame Eesti Killustiku toodangu kvaliteedi.