Lubja (Raikküla) paekarjäär

Lubja – Sõelmed fr 0/4

3,17  / tonn
Paesõelmed terasuurusega 0-4 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina liiva asemel filtratsiooni mitte nõudvates konstruktsioonides. Samuti sobivad paesõelmed kasutamiseks põllumajanduses põldude lupjamisel.

Lubja – Killustik fr 4/16

14,88  / tonn
Peenkillustik terasuurusega 4–16 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina betooni- ja asfaltsegudes ning tee-ehituses kiilumiskihina jämedama fraktsiooniga killustiku peal.

Lubja – Killustik fr 16/32

14,88  / tonn
Keskmine killustik terasuurusega 16–32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina betooni- ja asfaltsegudes tee-ehituses kiilumiskihina jämedama fraktsiooniga killustiku peal, samuti kandva ja dreeniva killustikuna hoonete ning rajatiste all.

Lubja – Killustik fr 32/63

13,54  / tonn
Jämekillustik terasuurusega 32–63 mm. Sobib kasutamiseks tee-aluste ehitusel ja kohtades, kus on karta vajumist ning on nõutud suur kandevõime.

Lubja – Killustik fr 4/32

14,88  / tonn
Ridakillustik terasuurusega 4–32 mm. Sobib kasutamiseks täitematerjalina tee aluskihtide ehitamisel. Soovituslik ühes kihis ehitatava aluse paksus on 10–15 cm.

Lubja – Sõelutud ehitusliiv

13,79  / tonn
Reeglina pakume ehitusliiva sõelutuna kas terasuurusega 0–4 mm või 0–8 mm. Ehitusliiva eelduseks on eriteralise koostisega liiv, mis sobib parimaks kasutamiseks asfalt- ja betoonisegudes.

Lubja – Täiteliiv

10,98  / tonn
Täiteliiv ehk looduslik liiv on materjal, mis võib sisaldada vähesel määral orgaanikat ja looduslikke kive. Materjal sobib kasutamiseks vundamendi kaevikute ja erinevate trasside (vesi, gaas, kanalisatsioon jne) tagasitäiteks ning täitematerjalina tee-aluste ehitamisel.

NB! Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.